Osoby, które szukają wysokiej jakości, wytrzymałego wioślarza i zastanawiające się, jaki wioślarz spełni ich oczekiwania, na pewno powinny wziąć pod uwagę ten model.

Kettler Coach S trening

Ergometr Coach S to trenażer wioślarski, przeznaczny zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego, reprezentujący urządzenia linii S znanej, niemieckiej marki Kettler. Ma bardzo ciekawy, innowacyjny design który zapewnia mu połączenie lakierowanej na czarno ramy orazz drewnianego siedziska i takich też uchwytów.

Kettler Coach S uchwyty

BUDOWA WIOŚLARZA

Ma elektromagnetyczny system hamowania i zasilany jest sieciowo. Poziom oporu zależny jest od tempa wiosłowania lub sterowany jest elektronicznie, jeśli mamy do czynienia z programem treningowym. Napędzany jest przez cięgno linowe, wprawiające w ruch ważące 6kg koło zamachowe. Praca wioślarza jest bardzo płynna i komfortowa. Wspomniane wcześniej, drewniane siedzisko wioślarza Kettler Coach S jest umieszczone na rolkach, z łożyskami kulkowymi.

Kettler Coach S siedzisko

Minimalna odległość podnóżków od siedziska (początkowa faza ruchu) to 23 cm, zaś maksymalna (osiagana w momencie odciągnięcia drążka i lekkiego odchylenia pleców) to 116 cm. Podnóżek jest plastikowy, zapewnia solidne oparcie stopom regulowane pętle gwarantują solidne utrzymanie stóp w jednym miejscu. Sam wioślarz ma wymiary 220 x 57 x 73 cm i jak na wioślarza waży całkiem sporo, bo 55 kg. Jest bardzo wytrzymały i z powodzeniem może na nim ćwiczyć więcej osób, bez obaw o negatywny impakt na płynność pracy urządzenia.

Kettler Coach S

KOMPUTER STERUJĄCY

Wyświetlacz komputera sterujacego ma bardzo nowoczesny wygląd. Jest to pojemnościowy, szklany ekran dotykowy, wyświetlający naprzemiennie dwie funkcje.

Kettler Coach S komputer

Z jego poziomu można nie tylko pilnować parametrów treningu, ale również wybrać jeden z 4 programów treningowych. Ma on funkcję count up i count down, a więc może zarówno liczyć czas (pracę) wykonywania treningu jak i odliczać w dół z założonej wcześniej wielkości. Komputer współpracuje z pasem napiersiowym POLAR, który pozwala na kontrolę tętna i przeprowadzanie treningu w założonej strefie tętna (wyróżnić tu można strefy: rekreacyjną, spalania tłuszczu, budowania wytrzymałości oraz pracy beztlenowej). Komputer wioślarza współpracuje z aplikacją S-FIT Kettler, dzięki której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu ciekawych aplikacji treningowych, programów motywacyjnych, ma też możliwość konkurowania z innymi użytkownikami. Aplikację należy zainstalować na tablecie lub smartfonie, po czym poprzez bluetooth połączyć ją z urządzeniem.

Kettler Coach S

Zobacz również:  Wioślarz Concept 2 Model DWiosła treningowe Concept 2 Model E | Jak ćwiczyć na wioślarzu?

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało